5.00 avg. rating (99% score) - 7 votes

Sumerowie AnnunakiPostrzegani jako jedna z najbardziej nowoczesnych cywilizacji w czasach starożytnych. Sumer położony był w bogatej i żyznej dolinie pomiędzy rzekami Eufrat i Tygrys (Mezopotamia – „między rzekami” w języku greckim), współczesny Irak. Teoretycy zajmujący się badaniem wpływu obcych istot na ludy starożytne, uważają tę cywilizację za sztandarowy przykład ludu, któremu pomogły istoty pozaziemskiePorwania UFO - uprowadzenia przez kosmitów. Czytaj dalej.

Niektórzy naukowcy analizując starożytne pisma sumeryjskie, natknęli się na zapisy o tym, że w tworzeniu ich cywilizacji pomogły im wysoko zaawansowane technologicznie istoty, które przybyły z nieba. Zaczęto rozmawiać Planecie X (NibiruStardust i Planeta X. Czytaj dalej) oraz istotach zwanych AnunnakiWojna Lyran i Wegan - Starcie Obcych Ras. Czytaj dalej. Sumer owiany został tajemnicą, która daje możliwość spekulowania czy istoty pozaziemskie miały wpływ na rozwój cywilizacji Sumeryjskiej.

Jedną z niewyjaśnionych tajemnic jest fakt, że cywilizacja SumerówNibiru i Anunnaki. Czytaj dalej pojawiła się nagle i bardzo szybko się rozwinęła, a miało to miejsce około 6000 lat temu. Oprócz ewolucji języka pisanego, a także wykorzystywania ceramiki w życiu codziennym, starożytni SumerowieObcy, Sumerowie i Voyager 2. Czytaj dalej zapoczątkowali uprawę roli. Dzięki tym umiejętnościom, pierwszy raz w historii, cywilizacjaCywilizacja Markawasi. Czytaj dalej ta mogła zrezygnować z koczowniczego trybu życia i na stałe osiąść w jednym miejscu.

SumerianiePonadto, współcześni archeolodzy do tej pory nie potrafią rozszyfrować starożytnych tekstów, które zostały odnalezione na terenach dawnej Mezopotamii. Dzięki książce „Dwunasta planetaNibiru i Anunnaki. Czytaj dalejZecharia Sitchina, który nawiązał do tajemnic związanych z Sumerami, coraz więcej osób zaczęło interesować się ich historią i rozwojem. Pośród wielu sprzecznych i mylnych teorii Sitchin zaproponował swoją, w której wskazuje związek między skomplikowanym kalendarzem Stonchenge, do tej pory niezbadanymi ruinami Tiahuanacu w Peru z cywilizacją Sumerów. Co za tym idzie w swojej książce wspomina także o Nibiruans, inaczej nazywanymi Anunnaki („ci, którzy przybyli na ziemię”). Według niego, Anunnaki to nie tylko istoty, które przyczyniły się do rozwoju cywilizacji położonej w dolinie Eufratu i Tygrysu, ale uważa że odpowiadają oni za genetyczne stworzenie człowieka.

Stichin rozszyfrował ponad 2000 starożytnych, glinianych tablic znalezionych na terenach gdzie żyli starożytni Sumeryjczycy. Obecnie znajdują się one na całym świecie, a szacuje się że mogły powstać około 4000 lat przed naszą erą.

Jeden fragment znajduje się w Niemczech. Tekst w nim zawarty wskazuje na to, że w galaktyce istnieje „siódma planeta”, licząc od Plutona. Współczesna astronomia, potwierdza istnienie Plutona jako rzeczywistej planety naszego układu słonecznego, tylko jak o egzystencji ten Planety mogli dowiedzieć się ludzie żyjący w starożytności?

Stichin uważany jest za jednego z najlepszych analityków i badaczy kultur starożytnych. Wielu innych badaczy przyznaje, że jest najlepszy. (Z powodu swoich zainteresowań i prowadzonych badań wzywany był do Watykanu). Ponadto, inni badacze tacy jak Erich von DanikenZagubione starożytne miasto Buritaca. Czytaj dalej, czy Giorio Tsoukalos w swoich pracach również potwierdzają fakt, że na rozwój i wzrost populacji ludzkiej na Ziemi, miały istotny wpływ istoty o nadprzyrodzonych zdolnościach.Historia i Geografia: Kim Byli Starożytni Sumerowie?
Dział:Historia i Geografia, Świat Starożytny, Teoria, Wiedza, UFO i Obce Rasy
Tagi: , , , , , , , ,